×

Fizyo Plus Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Merkezi

Fizyo Plus Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Merkezi olarak İstanbul Avrupa Yakasında on yıldır sizlere hizmet vermekten onurluyuz.

Teknoloji ve gelişmiş tedavi sistemlerini kullanarak sizlere çeşitli alanlarda uzmanlaşmış kadromuzla değişik tedavi yöntemlerini bir arada sunmaktayız. Sorunlarınıza ayna tutarak birlikte sizin için ideal sonuca ulaşmaya çalışmaktayız. Yaşınıza ve vücudunuza uygun egzersiz sistemleri uygulayarak aynı sorunu ve benzer sorunları tekrar yaşamamanızı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Amacımız sizlere konforlu, modern ve hijyenik koşullarda doğru teşhis ve tedavi olanağı sunmaktır.

 

Ekibimiz

Uz. Dr. Mine Hoşafçı Güler

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı

1967 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı.  1990 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden  mezun oldu. Daha sonra 1,5 yıl Sivas S.S.K. Hastanesi’nde mecburi hizmet yaptı. 1993–1997 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi’nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanlığı eğitimini tamamladı. 1997 – 2011 yılları arasında Baltalimanı Metin Sabancı Kemik Hastalıkları E. A. Hastanesi’nde görev yaptı. 2003–2006 yılları arasında Marmara Üniversitesi Elektrodiagnostik Nöroloji (EMG) bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

Dr Mine Güler’in çalışmaları kas iskelet sistemi hastalıkları ve ortopedik rehabilitasyon konusunda yoğunlaşmıştır. Daha önce bazı özel fizyoterapi ve ortopedi merkezlerinin fizik tedavi departmanlarını yönetmiştir. Yurt içi ve dışı pekçok eğitim ve kursa katılarak deneyimlerini artırmıştır. Benimsediği bütüncül tedavi yöntemi konusunda bilgi ve deneyimini artırmak için farklı ülkelerden osteopatlarla halen çalışmaktadır. 2017-2021 yılları arasında 5 yıl ”Osteopathie Schule Deutschland” okulunda eğitim görmüş ve 2021 yılında mezun olmuştur. Şu an aynı okulda eğitmen olarak ders vermektedir.

Alanında birçok yayını bulunan  Dr Mine Güler 2008 yılında fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında tecrübeleri ile gördüğü eksiklikleri tamamlamak ve bütüncül tedavi yaklaşımını hastalarına uygulamak amacıyla Fizyoplus Fizik Tedavi Merkezi’ni kurmuştur ve halen sorumlu hekim olarak görev yapmaktadır.